Koučing

Nahraďte výhovorky a prekážky riešeniami! 

Koučovať sa dá všetko, ale nie vo všetkom sa človek cíti rovnako dobre. čo by ma bavilo a myslím, že by som vedel pomôcť? 

  • Koučing podnikateľských projektov.  Prečo? Som príkladom "bosého obuvníka". Z vlastnej skúsenosti viem, že rozhodnutia, ktoré nie sú pevné nevedú k úspechu bez ohľadu na akúkoľvek radu, návod, mentorské vedenie. Ak mi koučovanie chýbalo pri "premenení" mojich šancí, nemusí prekaziť vaše! 
  • Finančný koučing, Prečo? Z práce pre charitu mám dojem, že skôr ako finančná gramotnosť alebo východisková situácia je za situáciou sociálne slabej populácie neschopnosť realizovať "prebraté" rozhodnutia. Rady, návody, pomoc neprejde cez výhovorky a prekážky, ktoré si títo ľudia dokážu vytvoriť. Mám dojem, že práve koučovací prístup by im mohol výhovorky a prekážky aspoň trochu odstrániť a posunúť ich smerom k riešeniam. A rád by som to overil....
  • Biznis koučing. Prečo? Ako akademik som som mal relatívne málo fušiek v biznise. Necítil som sa kompetentný "radiť" a "určovať" fungujúcim organizáciám, ako majú organizovať ich procesy. Možno podvedome som už vtedy cítil, že ak tieto opatrenia nebudú vychádzať zvnútra organizácie. Aj preto myslím, že "teoretické skúsenosti" nebudú prekážkou, ale pomôžu pochopiť biznis jazyk. 

Čo Vám teda prinesie koučing? 

Ak ste odpovedali ÁNO, ale napriek tomu máte pochybnosti, ste nespokojný alebo si neviete rady, je koučing asi pre Vás vhodnou pomôckou. 

Aj ja som bol "akademicky skeptický" keď som začal koučing študovať, pretože som "všetko vedel a všade bol". 

Ale funguje to! 

Iný pohľad, ktorý vďaka koučovi nájdete Vám odhalí iné pohľady na život a Vašu situáciu. Možno nájdete iné riešenia, ktoré ste predtým nevideli ale možno zistíte, že Vaše rozhodnutia boli naozaj správne. 

A pochybností, ktoré Vás brzdia, pošlete na vedľajšiu koľaj!  

Podmienky koučovania: 

Cena: bude stále vyššia ;o) 
Úvodné stretnutie v dĺžke 30 minút bezplatné! 
Cena bude dohodnutá v rámci úvodného sedenia. 
(Cena v rámci plnenia osobných kapacít a získavania skúsenosti je výrazne zvýhodnená. Neskôr predpokladám jej rast, pretože ponuka koučingu je kapacitne limitované osobou "predávajúceho". Koučovanie by malo byť iba okrajovým výkonom, takže skôr ako k zväčšovaniu ponuky budem siahať k zvyšovaniu ceny. Toto sa netýka finančného koučingu, ktorý považujem za prvok dobrovoľníckej a charitatívnej činnosti!) 
Čas: Úvodné bezplatné sedenie 30 minút 
        Sedenie plánované na 60 minút podľa dohody (v časovom                          predstihu sa viem prispôsobiť)  
Miesto: v  priestoroch Etc. Skalica 
             v iných priestoroch v blízkosti klienta v rámci regiónu                                   Bratislava, Trnavský, Nitriansky kraj. 
            online cez niektorú z platforiem (Teams, Zoom) 

Veríte, že si dokážete pomôcť sami? 

Veríte, že problémy je lepšie riešiť ako ich pitvať? 

Ste ochotný niesť zodpovednosť a zmeniť svoje postoje?